Podróże Artura i rodziny Dębskich

Bielsko-Biała – ciekawe miejsca

Jeśli zastanawiacie się gdzie wybrać się na urlop lub na krótką wycieczkę warto wybrać Bielsko-Białą. Miejscowość położona w województwie śląskim ma dla was wspaniałe atrakcje, zaś baza noclegowa jest bardzo dobrze rozbudowana, dzięki czemu nie musimy martwić się o przyjemne lokum w Bielsku (Bielsko Biała noclegi – www). To miasto to dobry wybór, dla tych którzy lubią hotele, jak i dla tych którzy chcą spędzić czas nie wydając zbyt dużo pieniędzy, na pewno nie zabraknie miejsc, gdzie za małe pieniądze znajdziecie pokój. Nie musicie się tez martwić o wyżywienie, gdyż w mieście istnieje wiele miejsc, w których możemy zjeść czy galerii, w których działają bary szybkiej obsługi.

Bielsko-Biała to wspaniałe miejsce na spędzenie czasu zarówno dla seniorów, jak i młodych szukających przygody. Również rodzice z małymi dziećmi czy nastolatkami na pewno znajdą masę atrakcji i wrócą z pobytu szczęśliwi oraz wypoczęci. Będąc w tutaj warto wybrać się na wycieczkę koleją liniową na Szyndzielnię, aby zobaczyć niesamowite widoki i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Warto zobaczyć to miejsce, gdyż jest to druga taka atrakcja po kolejce na Kasprowy Wierch. Trzeba również pospacerować po mieście, gdyż ma ono bardzo ciekawą architekturę i można zrobić sobie piękne zdjęcia w wyjątkowych miejscach. Również poruszanie się po Bielsku-Białej nie będzie stanowiło żadnego problemu, dobrze oznakowane przystanki, wiele tras, również rowerowych sprawi, że zwiedzanie upłynie bardzo miło. Jeśli nawet zgubimy się warto zapytać mieszkańca miasta o drogę.

Jeśli chcecie dokładnie zwiedzić tę okolicę i dowiedzieć się o niej jak najwięcej warto skorzystać z usługi przewodnika, który za pewną opłatą oprowadzi Was po najciekawszych miejscach i doradzi co robić. Można również zakupić sobie w kiosku kieszonkowy przewodnik i z nim zwiedzać miasto. W dobie współczesnej dobrze rozwiniętej technologii wiele informacji znajdziemy w internecie. Warto przed wyjazdem zapoznać się z wydarzeniami, które w danym czasie będą odbywały się w mieście, gdyż istnieje możliwość, że znajdziemy coś co nas zainteresuje. Zależnie od tego jak lubicie spędzać swoje urlopy, czy aktywnie czy na kocyku w cieniu drzew, słuchając śpiewu ptaków każdy na pewno znajdzie coś dla siebie i wróci do domu wypoczęty i szczęśliwy. A co najważniejsze będzie chciał wrócić do Bielska-Białej za jakiś czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top